Based on 167 reviews
68%
(113)
20%
(34)
7%
(12)
4%
(6)
1%
(2)
V
FOODIO™shake 3.0
Vojtěch L.
Skvělá alternativa

Někdy mi prostě nevyjde připravit si dostatečnou svačinu do práce. Jako strojvedoucí pak nemám příliš možností kde a už vůbec kdy doplnit zásoby. Proto sebou vždy vozím shaker s třemi odměrkami Foodio pro případ nouze. Ze začátku jsem byl skeptický, hlavně co se chuti týká, ale dnes bych bez Foodio do práce nešel. A nejen v práci, ale i při jiných příležitostech, kdy se hodí rychlá a jednoduchá svačina. Samozřejmě to nenahradí oběd, ale řekněme velkou bagetu ano.

M
FOODIO™shake 3.0
Michaela Š.

Jsem velice spokojená, i s vou je chuť úplně v pohodě měla jsem lesní plody ,kávu i čokoládu a super , krásně zasytí fakt na 3-5h bez problémů, není mi těžko, za mně velmi doporučuji ♡

Anna

Citim sa ľahko, sviežo, zdravo a příjemne.Moje telo dostane všetko čo potrebuje vo chvíli, keď nemám čas doplniť stravu bežným spôsobom. Navyše je vegan,to je pre mna tiež veľmi dôležité. Príchute sú úžasné všetky, nemám čo vytknúť a ďakujem za takú možnosť ❤️

Opět velké nadšení 😍

Jsem opět velmi nadšený z pruduktu 🤩 Lidi kolem si začaly všímat změn a hlavně energie, která jim chybí. S radostí jsem jim doporučil tenhle produkt, který je dokonalý 🥰

M
FOODIO™shake 3.0
Magdalena G.
Pro mě super volba

Občas nestíhám udělat si snídani/oběd/večeři a Foodio mi moc pomohlo udržet pravidelnost v jídle.
Mám příchuť křupavá čokoláda, kde beru kousky mandlí jako obrovský plus, kousky jsou veliký a pro mě je fajn si pokousat něco.
Chuťově výborné, ne příliš sladké.
Udělám si, kolik potřebuji a dobré jídlo hotové během chvilinky a navíc opravdu zasytí. Určitě zůstanu věrná a děkuju za top produkt!

FOODIO™shake 3.0

Vyzkoušela jsem zatím vanilku se skořicí, ale je to překvapivě dobré…

F
FOODIO™shake 2.0
František S.

Kvalitni produkt

FOODIO™shake 2.0

Jsem nadmíru spokojený, rychle zažene hlad a cítím se lépe po všech stránkách

Dosud ozkouseny prichute Vanilka a Krupava cokolada. V obou pripadech spokojenost, nakrmi a nezaplacne. Rozhodne doporucuju rozmixovat s bananem jak se uvadi v tipech na pripravu

FOODIO™shake 2.0

Záchrana během hektických pracovních dní

Foodio jsem objevila díky kolegyni a ač jsem byla nejdříve skeptická, během velkého pracovního vytížení na podzim jsem se rozhodla Foodio vyzkoušet. Musím říct, že rozhodně nelituji, Foodio mi opravdu zlepšilo život - odpoledne nebo v podvečer si namícham "nápoj lásky", jak Foodiu v práci přezdíváme :), a vydržím pak bez hladu až do večera a nevrham se po příchodu domů hladove na první sacharidy, na které narázím. Čokoládovou příchuť si míchám s rostlinným mlékem a je to perfektní uprade oproti vodě! P. S. Shaker nutný, bez něj to opravdu není ono. Děkuji Foodiu za skvělý produkt, který navíc svým složením výrazně prevysuje svou českou konkurenci Manu.

Spokojen.

Pil jsem MANU ale FOODIO mi chutná víc.
Šejkr je moc sympatický a díky vnitřnímu sítku je nápoj bez hrudek.

FOODIO™shake 2.0

Super!

Super, velká spokojenost!

K
FOODIO™shake 2.0
Kristýna H.
Zasytí, ale..

Krásný den, s vaším výrobkem jsem velmi spokojená. Zasytí mě na půl dne a jsem ráda, že do těla vpravím vitamíny a minerály a celkově plnohodnotné jídlo, protože většinou jsem jíst nestíhala a doháněla to večer.
Jediné co bych podotkla je chuť. Objednala jsem si vanilku a lesní ovoce a raději bych výraznější chuť. 🙂 Ale neubírá to na kvalitě. Jen aby více byla cítit vanilka a ovoce.

Spokojenost

Doporučuju 🥳

Vladka

Úžasný produkt!!! Skvěle chutná a zasytí. Určitě znovu objednám! Děkuji! 🏆👍🏽❤️

L
FOODIO™shake 2.0
Ladislav J.

Velká spokojenost. Překvapila mě chuť (zatím lesní ovoce). Jdou v tom hodně cítit mandle či ořechy. Používám to hlavně při povolání, kdy někdy nemám čas dát si za celou směnu jídlo. Toto je hotové za půl minuty a za další minutu ,,snězené". A min. 4 hodiny nemám potřebu nic jíst. Za mě super. Úspora času, energie a podstatě i peněz. Určitě zas objednávku zopakuju.

Mana se může jít zahrabat.

Chuťově super (zkoušel jsem pouze čokoládu) a opravdu zasytí, kdybych nebyl a nějakou složku ve Foodiu alergický tak kupuji opakovaně.

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

V
FOODIO™shake 2.0
Vladimír M.

Chutná%2C rychlá svačinka co zasytí a dodá energii.