Based on 125 reviews
62%
(78)
21%
(26)
7%
(9)
2%
(3)
7%
(9)
Chutná alternativa

Protože bývám celý den v poklusu, a mnohdy se nestíhám najíst, tak jsem si koupila Foodio, které má být plnohodnotnou náhradou jídla. V průběhu let jsem vyzkoušela různé náhrady, ale musím říct, že Foodio splnilo, co slibuje. Tedy, že je opravdu chutné a má příjemnou konzistenci. Rozhodně zasytí. Je potřeba ho nechat rozležet. Dá se i zpětně rozředit pokud moc nabyde. Zatím ho mám krátce, ale jsem spokojená.

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

Super

SUPER

Skvělé, na chuť si musím trošku zvyknout, ale nebude to problém. Chválím jednání firmy - ochota, komunikace a solidnost na 1 !!! Spokojenost 🙂

Š
FOODIO™shake 2.0
Štěpán Š.

Spokojenost

K
FOODIO™shake 2.0
Karolína U.

FOODIO™shake 2.0

Mega spokojenost

Foodio předčilo mé očekávání. Čekal jsem nepitelný hnus jako je MANA. 😅 Za mě top a určitě budu objednávat pravidelně. (:

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

M
FOODIO™shake 2.0
Markéta M.
Doporučuji

Chutná fakt dobře, už mě nehoní mlsná 🙂

Jsem nadšený

Opravdu to funguje a nemám hlad.

Vyborne

Cokoladove je velka mnamova basta.
Skvele zasyti a chuti.
Jedinu vyhradu mam k uzatvaraniu obalu - stalo by za to vylepsit jeho kvalitu.

Mixuji rano s bananem ci mangem misto snidane,je to vyborne !!!! Chybi mi testovaci sada preci jen urcite prichute kazdemu nesednou.

R
FOODIO™shake 2.0
Renata K.R.o.
bez soji

Mým problémem není, že bych si nemohla připravit zdravé jídlo, ale že ho sním moc a hledala jsem možnost, jak ho nahradit a ještě ukočírovat kalorický příjem. Přidaly se, jak už to bývá, zdravotní problémy související s obezitou a tak už nebylo na co čekat.
Foodio mě oslovilo složením bez sóji a laktózy. Nahrazuji jedno až dvě jídla denně (pravidelně snídám běžné snídaně) a používám dvě odměrky na 200 ml bezlaktózového mléka. Za dva týdny mám 2kg dole. Koupila jsem variantu bez příchti a jsem spokojená. Hlad nemám a nemám žádné trávicí potíže, které mě potkávaly s jinými koktejly. Za mě skvělý výrobek, který splnil má očekávání.

Křupavá cokolada

Chuťově nejlepší jídlo, které jsem v této podobě měla.

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

M
FOODIO™shake 2.0
Miroslav B.

Naprostá spokojenost.

Zasytí

Spokojenost, výborná volba pokud člověk potřebuje zasytit na delší dobu (cca 3-4 hodiny) a z nějakého důvodu se nedostane k jídlu.

Vše v pořádku a chutné.Doručeni bylo skvěle a včas.

ďakujem

zatiaľ neviem posudiť celkové dopady na môj život,
ale chuťovo aj konzistenčne veľmi podarené...

L
FOODIO™shake
Lucia S.
Spokojenost 🙂

Parádní “amarouny” pro dnešní zrychlenou dobu, velmi oceňuji složení bez sóji (asi jediné na trhu), určitě doporučuji nechat před kozumací odstát v lednici, má pak výrazně lepší chuť. Jediné, co mi asi trochu nesedlo je chuť stévie, ale já celkově sladkou chuť moc nemusím. Jinak maximální spokojenost, používám jako náhradu oběda, který by jinak nebyl, nebo byl nezdravý a uspěchaný. Skvělý a užitečný produkt!