VŠEOBECNÉ

FOODIO™ je chutné, nutričně kompletní jídlo s výtažky z léčivých rostlin pro usnadnění každodenního šťastného života. Naším cílem je dělat co nejzdravější jídlo se spoustou benefitů.

Díky FOODIO™ si do minuty připravíš jídlo, které ti dodá všechny potřebné sacharidy, bílkoviny, tuky, vlákninu, vitamíny a minerály.

Navíc, extrakty z ashwagandhy a gotu kola ti pomohou zvládat stres, betaglutany podpoří tvou imunitu a probiotika a prebiotika se postarají o tvé trávení.

Ušetříš tak spoustu peněz za doplňky výživy a hlavně kopec času, který můžeš věnovat aktivitám a lidem, které miluješ.

FOODIO™ je úžasný pomocník, pokud chceš upravit hmotnost. Velmi mnoho zákazníků nám píše, jak jim FOODIO™ pomohlo shodit nadbytečná kilečka.Nejdůležitější při hubnutí je dosáhnout kalorický deficit během určitého období. Tady ti umí FOODIO™ výrazně pomoci, protože si umíš přesně sledovat, kolik přijmeš kalorií. Hlavně je to velmi jednoduché!

Většina lidí ztroskotá na tom, že nevydrží být dostatečně dlouho konzistentní. V momentě, kdy se ocitnou v nějaké stresové situaci nebo jsou unavení, pevná vůle jde stranou a sáhnou po co nejrychlejší formě ukojení hladu. A málokdy mají po ruce nachystaný chutný ceasar salát. 🙂

Tehdy tě vždy zachrání FOODIO™!

Třeba ale zdůraznit, že každý má jiné potřeby a vyžaduje jiný kalorický příjem. Pokud nevíš, kolik kalorií máš přijmout, doporučujeme se poradit s výživovým poradcem.

Neustále pracujeme na vylepšování našeho produktu. Za poslední rok jsme hodně investovali do vývoje a hodně jsme poslouchali naše zákazníky.

Oproti původní verzi jsme výrazně zlepšili jemnost produktu a vylepšili chuť.

NATURAL (neslazené) – neutrální neslazená chuť . Ideální pokud si chceš následně ochutit FOODIO™ podle sebe nebo preferuješ naturální chutě.

LESNÍ OVOCE – dochucené sušenými malinami a přírodním aroma. Krásná svěží vůně a příjemná ovocná chuť.

ČOKOLÁDA*nejprodávanější – dochucené výborným kakaem a přírodním aroma.

KŘUPAVÁ ČOKOLÁDA – chutná stejně výborně jako ČOKOLÁDA, ale navíc obsahuje extra velké kousky mandlí.

VANILKA – jemný nádech přírodní vanilky.

FOODIO™ má hustou krémovou konzistenci, ve které můžeš sem tam nalézt i drobné křupavé kousky z čočky.

Verze KŘUPAVÁ ČOKOLÁDA obsahuje navíc extra kousky mandlí (velké cca 3 mm), kde si na své přijdou milovníci křupání :).

Výsledná konzistence a chuť závisí však i na tom, s čím FOODIO™ smícháš.

Různé tipy pro přípravu  nájdeš ZDE.

Většina zákazníků nemá absolutně žádný problém s trávením FOODIO™. Ve výjimečných případech se může vyskytnout jemná plynatost. Ne každý je zvyklý na vyšší obsah bílkovin ve spojení s vlákninou. Jemná plynatost je projev zdravé adaptace střevního mikrobiomu. Někdy může trvat pár dní, dokud si úplně zvykneš.

Pokud se ale vyskytne výjimečný případ, že ti naše FOODIO™ nesedne, můžeš bez problémů využít naší 30denní garance vrácení peněz. Samozřejmě to platí i pro otevřená a částečně spotřebovaná balení.

Ano, to je přece účel! Délka pocitu sytosti se ale u každého liší. Záleží na stavbě těla a aktivit, které vykonáváš. U 360kcal porce se to pohybuje kolem 3 – 5 hodin.

FOODIO™ je pro každého, kdo se chce stravovat zdravě, ale ne vždy se mu chce nebo dá.

Samozřejmě, ideální je stravovat se vyváženě, mít přehled o tom, kolik vitamínů, sacharidů a bílkovin ve stravě přijímáme a jíst také kopec ovoce a zeleniny. Ale chceme-li něčeho dosáhnout, nejdůležitější je vytrvalost a pravidelnost.

Většina z nás s tím však má problém a lehce sklouzne k rychlé, nezdravé náhradě jídla. Hlavně v časové nouzi a v obdobích, kdy nemáme nejlepší náladu. Pokud jsi člověk, který má železnou pevnou vůli a užívá si pravidelné chystání vyvážené stravy, tak si můžeš pomyslet, že pro tebe je tento produkt zbytečný. Ale z našich dlouhodobých zkušeností víme, že tomu tak v drtivé většině případů není. Dokonce i takoví lidé najdou ve FOODIO™ skvělý benefit v podobě obsažených ingrediencí, které by jen stěží hledali v běžných potravinách.

Věříme, že každý si najde způsob, jak mu FOODIO™ usnadní každodenní život ai kdyby to bylo jen minimálně, tak nás to bude nesmírně těšit!

Bohužel, suroviny nám to neumožňují. Naší prioritou je používat jen nejkvalitnější suroviny rostlinného původu a dodat produktu úžasné benefity.

Například ke slazení používáme sladidlo glykosidy steviolu (Reb A 98 %), což je výtažek nejchutnější části ze stévie, ale je čtyřnásobně dražší oproti často používané syntetické sukralóze.

Jako hlavní zdroj kvalitních tuků ve FOODIO™ najdeš směs MCT tuků, řepkového oleje a mandlí a lněných semínek, což je sice dražší, ale zajistíme tak kvalitní zdroj rostlinných bílkovin a také výborně využitelné vitamíny a minerály.

Využíváme nejkvalitnější extrakt z ashvagandhy KSM 66, který byl podroben řadě klinických studií a máme tak jistotu toho nejlepšího.

Aby naše produkty obsahovaly plnohodnotnou bílkovinu a vyhnuli jsme se použití sóji, která je sice dostupná, ale mnoho zákazníků s ní má z různých důvodů problém, používáme až pět hlavních zdrojů bílkovin, což zajišťuje optimální profil aminokyselin. Jedná se o dýňový a rýžový bílkovinný koncentrát, hrachový bílkovinný izolát, mandle a červenou čočku.

I přes použití nejkvalitnějších surovin se nám stejně podařilo udržet velmi dobrou cenu – plnohodnotné jídlo s množstvím benefitů si umíš vychutnat už za cenu jedné kávy. Navíc ušetříš na drahých doplňcích na imunitu, trávení, psychickou pohodu a doplnění vitamínů a minerálů.

FOODIO™ ti umí vždy usnadnit život. Bez námahy doplníš všechny živiny, které potřebuješ.

FOODIO™ je pro každého, komu se hodí zdravé, rychle připravitelné jídlo, takže jej využijí samozřejmě i sportovci.

NUTRIČNÍ INFO

Ano, FOODIO™ neobsahuje žádný lepek.

Podstatná část vitamínů a minerálů ve FOODIO™ pochází přímo z použitých ingrediencí. To je také hlavní důvod, proč používáme co nejvíce přírodních surovin. Zbytek minerálů a vitamínů doplňujeme směsí, která obsahuje jen výborně vstřebatelné složky. Tak si doplníš všechny potřebné vitamíny a minerály.

Chtěli jsme se vyhnout čistě syntetickým sladidlům, proto FOODIO™ obsahuje extrakt ze stévie. Takto jsme udrželi obsah cukrů na minimální hodnotě, při zachování co možná nejlepší chuti.

Používáme extrakt ze stévie, který obsahuje až 98% Rabeudiosidu A – je to nejsladší část stévie, která nemá hořkou chuť. Negativum je, že je podstatně dražší.

Ano. Ve FOODIO™ kombinujeme více rostlinných zdrojů bílkovin (hrachový bílkovinný izolát, rýžový, mandlový, dýňový bílkovinný koncentrát, červenou čočku), takže máme skoro ideální PDCAAS skóre (Protein Digestibility-Corrected Amino Acid Score), což znamená, u živočišných bílkovin.

I když žádná složka není nebezpečná pro děti, nemůžeme doporučit, aby jej užívali. Složení bylo navrženo pro průměrného dospělého a děti mají jiné nutriční nároky. Před užíváním proto doporučujeme konzultovat vhodnost s lékařem.

Při používání FOODIO™ během těhotenství a kojení se doporučuje opatrnost. Přestože složky produktu nejsou nebezpečné, byly navrženy s ohledem na nutriční potřeby dospělého člověka, a těhotné a kojící ženy mohou mít specifické výživové potřeby. Před konzumací se doporučuje konzultovat s lékařem.

Ořechy – mandle

Lepek – ne

Sója – ne

Laktóza – ne

Ne. I když některé suroviny jsou BIO, neklademe na to důraz. Výsledný produkt by byl zbytečně předražený a méně chutný. Klademe důraz hlavně na kvalitní zdroje, chuť a nutriční vlastnosti.

Ano, všechny výrobky prodávané na naší stránce jsou vyrobeny ze surovin, které pocházejí výlučně z ověřených zdrojů z EU. Výrobní proces je podle platného zákona o potravinách a tabákových výrobků prováděn v systému kritických bodů HACCP (Hazard Analysis Critical and Control Points) v potravinářství. Všechny suroviny a také výsledný produkt mají analytický certifikát.

DÁVKOVÁNÍ A SKLADOVÁNÍ

Pokud začínáš s FOODIO™, doporučujeme na to jít pomalu. Každý má své zaběhlé složení stravy a naše tělo se ke změně musí adaptovat. Ze začátku doporučujeme nejvýše jedno jídlo denně a uvidíš, jak tvé tělo zareaguje. V drtivé většině případů je to naprosto bez problémů.

Je to jen na tobě. FOODIO™ dokáže nahradit kterékoli jídlo. Můžeš si tak dát rychlou snídani, oběd nebo klidně i večeři. Padne ti vhod i před nebo po tvém oblíbeném sportu.

Můžeš ho mít v záloze, čistě pro případy, kdy nestíháš nebo můžeš nahradit 1 – 3 jídla denně a využít tak všech benefitů, které FOODIO™ přináší při pravidelném užívání.

1. Začni s vodou (300 ml) – vyhneš se hrudkám.
2. Přidej 3 odměrky (82g) FOODIO ™
3. Pořádně promíchej a 30 sekund nech odstát.

PRO TIP: pro ještě lepší chuť použij mixér a přidej banán.

Pro více příkladů klikni SEM.

Teoreticky je to samozřejmě možné a někteří zákazníci tak činí a to s pozitivními účinky. Úplná náhrada jídla ale není naším cílem. Máme rádi jídlo! Ve skutečnosti ho máme velmi rádi, ale pokud na něj nemáme čas, nechceme jej nahrazovat nezdravými alternativami.

Většina zákazníků užívá FOODIO™ k snídani nebo obědu, během časového vytížení, kdy nemají čas si připravovat a vychutnávat vyváženou stravu.

Skladujte na suchém, chladném místě, bez přístupu slunečního záření a nežádoucích osob :). Po smíchání s vodou konzumujte do pár hodin, nebo v případě umístění do chladničky do 24 hodin. Před konzumací nezapomeňte znovu protřepat.

Ano, FOODIO™ můžeš používat jak jen chceš. Nejedná se o žádnou dietu, jde jen o jednoduché, zdravé, udržitelné jídlo se spoustou benefitů. Můžeš si do něj přidat cokoli co chceš a vytvořit si tak vlastní unikátní variantu.

Minimální trvanlivost je uvedena na zadní straně produktu. Po roce od výroby začnou ztrácet obsažené vitamíny svou sílu a sníží se i obsah probiotických spor. Z tohoto důvodu doporučujeme produkt spotřebovat do jednoho roku od výroby.

V případě, že obal nebyl otevřen a produkt byl správně skladován, FOODIO™ vydrží i déle, je nutné ale následně sledovat případně senzorické změny a v případě nejmenšího podezření produkt nekonzumovat.

OBJEDNÁNÍ A DOPRAVA

Objednávky jsou obvykle odesílány nejpozději následující pracovní den po přijetí. V takovém případě ti zboží s největší pravděpodobností dorazí nejpozději do 2 pracovních dnů. V době velké vytíženosti kurýrní služby může být tato lhůta prodloužena (například během nákupních shonů před Vánocemi).

Samozřejmě. Pokud ti náš produkt z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, nesplnil tak svůj účel a my ti bez problémů a zbytečných otázek vrátíme peníze. Samozřejmě budeme rádi za každou zpětnou vazbu i negativní, která nám pomůže zlepšit naše produkty. Při refundaci prosím měj na paměti, že můžeš vrátit maximálně jedno otevřené balení.

Více o 30denní garanci vrácení peněz ZDE .

Každý nový zákazník obdrží automaticky odměrku k první objednávce. Pokud objedná 2ks FOODIO dostane odměrku i FOODIO láhev. V případě 3 ks v první objednávce dostaneš odměrku, FOODIO láhev a super praktickou kapsu na cesty Go-bag. Produkty se ti automaticky přidají do objednávky s nulovou cenou po vyplnění fakturačních údajů. Pokud by se nějakým nedopatřením tak nestalo, stačí nám jen napsat a my je přidáme.

Ano, objednávka je možná i bez registrace.

Samozřejmě. Jakmile bude tvoje objednávka vyřízena, obdržíš e-mail ve kterém bude odkaz na sledování zásilky. Před doručením tě bude kontaktovat kurýr GLS.

V případě jakýchkoli problémů s doručením nás prosím kontaktuj.

Potřebuješ vědět něco jiného?

Pokud potřebuješ s čímkoli pomoci, napiš nám prosím na email support@foodio.cz nebo nám zavolej na ☎ +420 608 449 210 . S radostí pomůžeme!